Pardavimas

SUSITIKIMAS

Pirmojo susitikimo dažniausiais apžiūrime norimą parduoti objektą, aptarsime pardavimui aktualius klausimus, peržvelgsiu dokumentus, aptarsime pardavimo eigą:

  1. Poreikių bei situacijos išsiaiškinimas
  2. Per kiek laiko norite parduoti – optimalios pardavimo strategijos pasirinkimas.
  3. Pardavimo kainos nustatymas.
  4. Kokias priemones naudosime pirkėjų paieškai?
  5. Kaip patraukliai pateikti būstą pirkėjams?
  6. Derybos su potencialiais pirkėjais.
  7. Teisinis sandorio įforminimas ir iš to kylantys niuansai.

PARDAVIMO PROCESAS

Man atstovaujant Jus pardavimo procese, jį perimu pilnai ir Jums nereikia niekuo rūpintis. Esant potencialiems interesantams, esu lankstus vykdydamas apžiūras, galiu prisiderinti prie pirkėjo (dauguma apžiūrų vyksta po darbo valandų, savaitgaliais). Pardavimo procese, visada stengiuosi pabrėžti būsto privalumus ir minimizuoti trūkumus arba juos paversti pliusais. Beje, ar žinojote, jog tinkamai sukordinavus procesą, galite tikėtis netgi didesnės kainos nei nurodyta oficialiai? Tai vyksta, kai būstą vienu metu nori įsigyti ne vienas, o bent du pirkėjai ir vyksta varžytinės. Viso pardavimo proceso eigoje pastoviai bendrauju su Jumis, informuoju apie eigą: koks susidomėjimas objektu, kiek buvo apžiūrų, kas atėjo, ką sakė, ką pasiūlė ir taip toliau.

PRIEMONĖS

Profesionalus pateikimas yra pirmas žingsnis į sėkmingą pardavimą, todėl profesionalios fotografijos, kurias mes paradyrysime, užfiksuos Jūsų būsto nuostabų vaizdą, nubraižysime 3D planus, žemėlapius, vizualizacijas, sukursime profesionalų aprašymą. Visi šie dalykai suteikia patrauklumo ir aiškumo objektui, kuria profesionalumo įspūdį ir padeda pritraukti didesnį pirkėjų srautą, o kuo didesnis pirkėjų srautas, tuo didesnė tikimybė, jog gausite maksimalią kainą.

Sandorio įforminimas

Kaip buvęs teisininkas galiu papasakoti daugybę skirtingų istorijų, kaip sandoris gali sugriūti dėl juridinių dalykų (nepriduotas namas, nesutvarkyti būsto kadastriniai matavimai, negauti leidimai ir kt.), tačiau su mano pagalba Jums dėl to jaudintis nereikės – viskuo bus pasirūpinta iš anksto ir laiku. Galbūt pirkėjas negali gauti reikiamo dydžio vertinimo, kurio reikalauja jo bankas? Įvertinę situaciją, dažniausiai galime padėti ir tokiu atveju, kadangi dirbame su patikimais NT vertintojais, kurie tinka visoms Lietuvoje veikiančios kredito įstaigoms.